Department of Biomedical Engineering   
Group of Bioinformatics and Biophysics of Nanopores
Home | Login
 
 
For Students
Description Files
* PRACE DYPLOMOWE
Wstępne propozycje 2015/2016 - Bogumił Konopka
Bioinformatyka i Biologia Obliczeniowa
AB Wyniki egzaminu - termin1
Lista 1
Lista 2
Lista 3 - Dodatkowe dane
Lista 3
Lista 4
Lista 5
Lista 6
Lista 7B - zadania do projektu
Lista 7
Wykład 1 - Wstęp
Wykład 2 - Serwisy i bazy
Wykład 3 - Geny
Wykład 4 - Globalne dopasowanie par
Wykład 5 - Lokalne dopasowanie par
Wykład 6 - Dopasowanie wielosekwencyjne
Wykład 7 - Macierze substytucji
Wykład 8 - Drzewa filogenetyczne (wstęp)
Wykład 9 - Drzewa UPGMA (tablica)
Wykład z_10 - Modele ewolucyjne, model Jukesa-Cantora (tablica)
Wykład z_11 - Bioinformatyka strukturalna
Wykład z_12 - Bioinformatyka strukturalna 2
Wykład z_13 - Modelowanie szczególnych białek - amyloidy
Wykład z_14 - Modelowanie szczególnych białek - białka transmembranowe
Wyniki egzaminu - termin1
Zadanie PROJEKT
zasady zaliczenia
Elektronika i Elektrotechnika
Tabele_punktow_2016_2017l na 22.06.2017
Engineering projects and master thesises
List of engineering projects and master thesises
Informatyka INP2005
KOLOKWIUM - INFORMACJE + Przykładowe pytania
KOLOKWIUM - WYNIKI termin I + termin II
Lista 0
Lista 1
Lista 2
Lista 3
Lista 4
Lista 5 - plik 1KTX_singleModel.pdb
Lista 5
Lista 6 - plik zad1.txt
Lista 6
Przykład jak budować GUI za pomocą komend (bez użycia GUIDE)
Rejestracja do usługi Platon U3
Tabele_ocen_BKonopka_20_01_2018
Wykład I - wprowadzenie do środowiska, indeksowanie, podstawowe operacje
Wykład II - skrypty vs funkcje, instrukcje sterujące, kontrola zachowania funkcji, zgłaszanie błędów
Wykład III - optymalizacja obliczeń, złożone type danych, operacje czytania plików
Wykład IV - podstawy rysowania wykresów, obiekty graficzne, GUI, zasady projektowania GUI
Wykład V - uchwyty do funkcji, funkcje anonimowe, zastosowania Matlaba
Wykład VI - rekurencja, programowanie zorientowane obiektowo
Zasady dotyczące projektu - BKonopka 2017/2018
Zasady realizacji projektu - AKazimierska 2017/2018
Zasady zaliczenia laboratorium 2017/2018
Załącznik do Wykładu IV - GUI - skryptowo
Zestawienie ocen (A.Kazimierska 23-01-2018)
Inteligencja obliczeniowa INE0218
Laboratorium do IV części kursu - zadanie 1
Laboratorium do IV części kursu - zadanie 2
Wykład do IV części kursu AD 2018
data.fa
data.txt
Języki programowania INP2003
Instrukcja do Zadania 1 Lista 7
Kod źródłowy - odczyt i zapis temperatur z podzialem na funkcje
Kod źródłowy - prosta klasa Osoba
Kolokwium - przykłady zadań i podział na grupy
Lista zadań 1 (WD, MK, JW)
Lista zadań 2 (WD, MK, JW)
Lista zadań 3 (WD, MK, JW)
Lista zadań 4 (WD, MK, JW)
Lista zadań 5 (WD, MK, JW)
Lista zadań 6 (WD, MK, JW)
Lista zadań 7 (WD, MK, JW)
Lista zadań 8 (WD, MK, JW)
Wykład 1 (5/10/12) - pierwszy program
Wykład 2 (12/10/12) - obiekty, typy, obliczenia
Wykład 3 (19/10/12) - błędy
Wykład 4 (26/10/12) - kalkulator, typy użytkownika
Wykład 5 (9/11/12) - funkcje i klasy
Wykład 6 (16/11/12) - strumienie we/wy
Wykład 7 (23/11/12) - tablice i wskaźniki
kalkulator - wersja rozszerzona
kalkulator - wersja z wykladu nr 4
Języki programowania do zastosowań biomedycznych ETP002952
Lista 1-1
Lista 1-2
Lista 2-1
Lista 2-2
Lista 3-0 Testy jednostkowe
Lista 3-1 Testy jednostkowe
Lista 4-0 SQL (skrypt)
Lista 4-0 SQL
Lista 4-1 SQL
Lista 4-2 SQL (skrypt)
Lista 4-2 SQL
Lista 5-1 DOT
Lista 5-2 DOT
Projekt 1
Projekt 2
Odziaływanie czynników fizykochemicznych
wykład
Pakiety matematyczne 2015 (PPW)
Kolokwium
Lista 2_2
Lista 2
Lista 3_2
Lista 3
Lista 4
Lista 5
Lista 6
wyniki_kolokwium
Programowanie obiektowe C++ INP2010 (Paweł Woźniak)
Instrukcja do OpenCV by dr Kraszewski
Kartkówa Ostatniej Akcji 2
Kartkówa Ostatniej Akcji
Lista 10
Lista 11
Lista 12
Lista 13
Lista 14
Lista 1
Lista 2_3
Lista 4
Lista 5
Lista 6
Lista 7
Lista 8 by dr Kraszewski
Lista 9
Projekt 2
Specialist
debugger test
zasady zaliczenia
Programowanie obiektowe C++ INP2010
Klasa Punkt poprawiona
Klasa Punkt z błędami
Kod źródłowy (22/10/12) - klasa osoba
Kod źródłowy (29/10/12+) - klasa Kolejka
Kolokwium - przykłady zadań i podział na grupy
Wykład 1 (8/10/12) - wyjątki, klasy
Wykład 2 (15/10/12) - enkapsulacja
Wykład 3 (22/10/12) - polimorfizm, operatory
Wykład 4 (29/10/12) - zarządzanie pamięcią
Wykład 5 (5/11/12) - dziedziczenie
Wykład 6 (12/11/12) - szablony i kontenery
Systemy Pomiarowo Diagnostyczne ETP002028
SPD Uczenie maszynowe - Lab 0 - Clustering_data.txt
SPD Uczenie maszynowe - Lab 0 - Wprowadzenie R
SPD Uczenie maszynowe - Lab 1 - Regresja liniowa
SPD Uczenie maszynowe - Lab 2- Sieci neuronowe
SPD Uczenie maszynowe - Tabele punktów - 13.06.2018
SPD Uczenie maszynowe - Wyklad I 2017/2018
SPD Uczenie maszynowe - Wyklad II 2017/2018
SPD Uczenie maszynowe - Wyklad III 2017/2018
Wstęp do Bioinformatyki
A_Zasady zaliczenia
Karta Przedmiotu
Zadanie 1 Dopasowanie par - algorytm kropkowy
Zadanie 2 Dopasowanie globalne par
Zadanie 3 Dopasowanie lokalne par
Zadanie 4 Dopasowanie wielu sekwencji (MSA)
Zadanie 5 Drzewo UPGMA
Home | Up
© 2009 Paweł P. Woźniak, Witold Dyrka - Powered by Marcin Masalski
administrative contact: pawel.p.wozniak@pwr.edu.pl